Интернешънъл Асет Банк АД използва бисквитки с цел да направи работата в интернет страницата си по-функционална и ефективна. Научете повече за това тук.

Съгласен
Специалист в отдел “Обработка на запори и искания за информация”, ЦУ

Ref No.: 97/19

Дата на публикуване: 02 Декември 2019

Валидна до: 23 Декември 2019

Населено място: гр. София

Клон: ЦУ

Структура: Дирекция "Финансово-счетоводна"

Вашите задължения:

  • Приемане, обработка, входиране и изходиране в специализиран регистър на запорни съобщения и искания за информация, постъпили в Банката.
  • Електронно архивиране на приетите запорни съобщения и исканията за информация, както и отговорите към тях;
  • Извършване на справки и анализи във връзка с работата на отдела и др.

Нашите изисквания:

  • Средно образование, като предимство е завършено висше образование;
  • Компютърна грамотност;
  • Познания за работа със сканираща техника и специализирани деловодни продукти;
  • Умение за работа в екип;
  • Организираност, отговорност и лоялност.

Ние Ви предлагаме:

  • Пакет от възнаграждения и социални придобивки;
  • Възможност за професионално обучение и развитие;
  • Работа в квалифициран екип.

За кандидатстване, моля изпращайте Вашите: професионална автобиография /с посочен реф. номер или име на позицията/ и актуална снимка, не по-късно от 13.12.2019 г. на e-mail: careers@iabank.bg или на адрес:

Интернешънъл Асет Банк АД

Дирекция "Управление на човешките ресурси"

бул. "Тодор Александров" №81-83

1303 - София

Предоставянето на лични данни е доброволно. При кандидатстването Ви за позицията, Интернешънъл Асет Банк АД, в качеството си на администратор на лични данни, ще обработва предоставените от Вас данни за целите на подбора на персонал и в пълно съответствие с приложимото законодателство.

Всички документи ще се разглеждат при пълна конфиденциалност.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.